Hakkımızda

Ayırt edilebilir olmanın firmalar için en önemli konu haline geldiği günümüzde PLUSKİM’in hedefi; iş ortaklarından gelebilecek talep ve siparişlere, teknik yeterliliği sayesinde anında cevap verebilen bir firma olarak; kararlı büyümektir.

Pluskim, sadece ürün bazında değil; müşteri memnuniyeti, pazarlama faaliyetleri, marka algısı yaratma gibi konularda da bütünleşik bir marka olmaya çalışıyor. Hızlı, genç, samimi, işine vakıf, öğrenmeye ve öğretmeye açık bir ekip ile 2008 yılı itibari ile kazandığı tecrübeleri müşterilerine faydalı olacak şekilde aktararak büyümeye devam ediyor.
Ayrıca firmamızın izlediği yol ve hedefler, sizlere daha iyi hizmet ve ürün sunabilmek adına dışarıya açık ve şeffaftır.

Pluskim; Poliüretan konusunda uzmanlaşmış bir firma; peki bahsettiğimiz bu; Poliüretan nedir?

Günlük hayatın içinde; baktığımız her yerde görebiliriz…Koltuk, otomotiv, beyaz eşya, izolasyon, inşaat, deri, gibi bir çok alanda endüstriyelleşmiş bir polimerdir. Teknik bir kimyasal olan bu ürün sürekli ar-ge ve teknolojik gelişme açık olduğu için; ilerleyen dönemlerde günlük hayatımızda da kullanımının artacağından da emin olabilirsiniz.

Vizyonumuz

2024 Yılına kadar Poliüretan ve Yardımcı kimyasallar konusunda Türkiye ve komşu ülkelerde tüm sektörlere hizmet veren; ciro bazında ilk 10 firma içerisinde yer alarak sektörde saygın bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri, Çalışan ve Tedarikçi memnuniyetini ön planda tutan, sektörle ilgili teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden, tüm iş ortaklarına katma değer sağlayan, maksimum verimle çalışan bir firma olmak.